نمایشگاه بین المللی ایران مد ۱۴۰۰

نمایشگاه ایران مد یک رویداد ۴ روزه است که از ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۰ در نمایشگاه بین المللی دائمی تهران برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مانند پوشاک، پارچه و اکسسوری را در صنعت مد و پوشاک را به نمایش می گذارد.

ایران مد یک نمایشگاه بین المللی جامع برای صنعت مد ایرانی و اسلامی است. این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات و عمق وسیعی که دارد ، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است. ما در حال ارائه ساخت و خدمات غرفه های نمایشگاه کلید در دست و مدیریت رویدادها هستیم.

در نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ شرکت های مختلف و بزرگی از سرتاسر جهان از جمله چین، ایتالیا، آلمان، ترکیه،بنگلادش، مالزی و سایر کشورها جدیدترین محصولات پوشاک و مد خود در زمینه منسوجات و آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه مد را به معرض دید علاقمندان می گذارند.

این نمایشگاه فرصت خوبی برای دست اندرکاران صنعت نساجی از جمله تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همچنین تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواداولیه و الیاف است تا ارتباطی نزدیکتر و عمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب و کار خود در زمینه تولید پوشاک و صنعت مد ایرانی کمک کنند.

ایران مد

اطلاعات محل و زمان برگزاری نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۰ تهران

نمایشگاه مد تهران ۱۴۰۰ با نظارت:

کارگروه مد و لباس کشور‌، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران ، اتحادیه صنف تولید کنندگان وفروشندگان پوشاک تهران ، انجمن صنایع پوشاک ایران

ایران مد عضو:

– انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاههای بین المللی ایران (IEOA)
– انجمن صنفی کارفرمائی غرفه سازان تهران (ESBAT)

گروه های کالایی نمایشگاه مد تهران:

  • پوشاک زنانه
  • لوازم و قطعات وابسته
  • پوشاک بچه گانه
  • پارچه
  • پوشاک مردانه

تاریخ برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران:

تاریخ شروع:
یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

تاریخ پایان:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

ساعت بازدید:
۹ صبح لغایت ۱۷

مکان برگزاری نمایشگاه صنعت مد ۱۴۰۰:
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران